Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

OLEJEK Z PACZULI 100% 10ML

Dostępność: brak towaru
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 31,50 zł 31.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Olejek z Paczuli 100%

Pogostemon cablin – orginalny – Indonezja

Paczula znana i używana w medycynie naturalnej i do medytacji między innymi w Chinach, Malezji i Japonii. Dzięki swoim właściwościom i ziemistym zapachu w XIX wieku była popularna w perfumach i jako ochrona przed owadami. Olejek eteryczny z paczuli pozyskiwany z liści i znalazł szczególne zastosowanie aromaterapii. Jest pomocniczy w problemach z zatrzymywaniem wody i jako uznany afrodyzjak.

Pomocniczy: problemy z wypryskami, trądzik, sucha i podrażniona skóra, lęki i depresja, problemy trawienne, wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Sposób użycia: kilka kropli do lampki do aromaterapii, bezpośrednio do kąpieli lub do emulsji do masażu.

Skład: Paczula - 100% olejek eteryczny

Nie używać oleju w postaci nierozcieńczonej bezpośrednio na skórę. Nie stosować podczas opalania. Nie stosować u osób z rozpoznaną nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się kobietą w ciąży i dzieciom po niżej 3 roku życia.

Pojemność: 10ml

Opinie o produkcie (0)

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Produkt dnia
REGENERACYJNY OLEJ KONOPNY -100% 100ml
REGENERACYJNY OLEJ KONOPNY -100% 100ml

41,50 zł

szt.
SERUM HIALURONOWE 25ml
SERUM HIALURONOWE 25ml

43,00 zł

szt.
OLEJEK BAZYLIOWY 100% 10ml
OLEJEK BAZYLIOWY 100% 10ml

24,00 zł

szt.
OLEJEK CEDROWY 100% 10ml
OLEJEK CEDROWY 100% 10ml

21,60 zł

szt.
Bestsellery
ŻEL DIABELSKI PAZUR 600ml
ŻEL DIABELSKI PAZUR 600ml

25,00 zł

szt.
ZIOŁOWA MAŚĆ ŻYWOKOSTOWA 150ml
ZIOŁOWA MAŚĆ ŻYWOKOSTOWA 150ml

15,00 zł

szt.
ZIOŁOWA MAŚĆ Z ROKITNIKA  150ml
ZIOŁOWA MAŚĆ Z ROKITNIKA 150ml

15,00 zł

szt.
MAŚĆ KOŃSKA + CANNABIS 500ml
MAŚĆ KOŃSKA + CANNABIS 500ml

15,00 zł

szt.
ŻEL KONOPNY 250ml
ŻEL KONOPNY 250ml

24,50 zł

szt.
REGENERACYJNA MAŚĆ KONOPNA 70% 100ml
REGENERACYJNA MAŚĆ KONOPNA 70% 100ml

42,50 zł

szt.
Maść Konopna BIO 50ml
Maść Konopna BIO 50ml

31,50 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl